Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a baja az ínyemnek?

Mi lehet a baja az ínyemnek?

Figyelt kérdés
Nincs bölcsesség fogam,de még fog kezdemény se.Éreztem,hogy ott bedurrant az ínyem.Ráhúzódott már az arcomra,fülemre,torkomra.Utána "kifakadt" az ínyem tetején és mivel be volt gyulladva,ezért sikeresen meg is haraptam.Ilyen állapotban mentem a fogorvoshoz és meg akart győzni,hogy a fölső bölcsesség fogam nyúlik bele az ínyembe.Hiába mondtam,hogy csak most haraptam meg,mert megduzzadt.Szóval ott vagyok,hogy még mindig nem tudom miért fájhat a fél fejem.Egyébként jók a fogaim.

2012. júl. 13. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Lehet, hogy ott van belul a bolcsesseg fog es ki kene muttetni...
2012. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A röntgen szerint nincs bölcsesség fogam,se kezdemény se.33éves
2012. júl. 13. 17:03
 3/4 A kérdező kommentje:
A röntgen nem most készült.
2012. júl. 13. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül valamivel megszúrtad az ínyedet? Tapasztaltam már én is ilyet magamnál ebből kiindulva.
2012. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!