Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A számba belül van 2 kis...

A számba belül van 2 kis nagyon apró fehér hólyag! Utoljára akkor volt amikor még kicsi voltam és szoptam az ujjam azóta eltelt 8 év és 8 évig nem is jött ki ilyen de most megint kijött de ez most nagyon fáj de csak az alsó. ötlet?

Figyelt kérdés
mit lehetne vele csinálni? Otthoni gyógymód?
2012. júl. 13. 21:39
 1/6 anonim válasza:
Ilyen régebben nekem is volt :S a lényeg,hogy nem szabad piszkálni főlek koszos kézzel nem.! Ez amúgy ilyen gennyhólyag,idővel elmúlik. De azért jön ki, mert az ott lévő fogad rossz. Azt pedig bizony meg kéne nézetned szakemberrel!
2012. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez a pofimon van :D a fogam felett szinte középen :/ azt tudom hogy nem lehet hozzá nyúlni :) kerestem itthon listerint ( nem tudom hogy kell írni ) azzal öblögetni de nem találtam :/ de általában elmúlik magától
2012. júl. 13. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Google-ben keress rá az "afta" szóra, ha úgy néz ki, nem igazán tudsz vele semmit csinálni. Biztos írnak rá gyógymódot (öblögetés, ecsetelés), de néhány napon belül magától is elmúlik.

Ha nem afta, akkor ne is törődj a válaszommal, majd mások leírják a további lehetőségeket.

2012. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ilyesmi csak kisebb :)

köszönöm ! :)))

2012. júl. 13. 22:45
 5/6 A kérdező kommentje:

megjelent egy harmadik is

érzem :SSS

2012. júl. 13. 22:52
 6/6 anonim válasza:
Ecseteled Phlogosol-al nekem az mindig bejön, ha az se használ menj el orvoshoz.
2012. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!