Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miez a foginyemem van egy...

Miez a foginyemem van egy fehér holyag szerüség és voros körülötte? Miaz? Segitség surgos!

Figyelt kérdés
segitsetek én kulfoldon élek és fontos lenne megtudnom h mi van az inyemmel ,fertözö e? de nagyon fáj este már a fogam is fáj nemtudok enni!z alsó inyem nél van fááj!
2010. febr. 17. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon tud fájni, sőt lüktetni. Ezt a problémát úgy hívják hogy afta, Gyógyszertárban lehet rákapni fertőtlenítő ecsetelőt, hogy az a kis genny hólyag minél előbb eltűnjön onnan és szűnik a fájdalom. De magátó is elmúlik 1 hét kell hozzá. Képzeld unokatesómnek az egész innye tele volt vele, szegény valami megfázás után járt így. Nem rák ne ilyedj meg. Egyél C vitamint erősíti az immunrencered. Kitartást neked!
2010. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen!de nekem már 2 hete is rajta van!és drága az a gyogysze rá a patikában?mi a neve??
2010. febr. 17. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen fertőzés okozza,nekem nagyon ritkán fordul elő. Olyankor egy kicsi fogkrémet teszek rá és pár nap alatt helyrejön.
2010. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elnézést a helyesírási hibákért, új billentyűm van és meg kell szoknom, hogy egyes betűk nem ott vannak rajta mint a másikon, így szorgalmasan gyakorolok.
2010. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a fogkérm marja a sebet meg a számat az nekem nem jó kin szenvedés a napi fogmosások is!
2010. febr. 17. 09:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Első voltam, makacs is tud lenni, a második is jó tanácsot adott próbáld ki azt! Ha még ott van az a kis mocsok gennyhólyag, tudom befogsz pisilni, de azt fültisztitó pálcikával le kellene onnan durni, mert az tartja fenn a gyulladást. Hú de sajnállak, de más hasznos tanácsot nem tudok adni. Igenkülföldön nagyon drágák a gyógyszerek az ecsetelő neve Phlogosol, és az sem biztos ott kapható e. Előbb próbáld ki a házi praktikát, és majd meg látod.
2010. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam! Van kamillateád öblögessél azzal!!!
2010. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!meglátjuk!
2010. febr. 17. 09:34
 9/11 anonim ***** válasza:
A kamillatea is jó,mivel gyulladáscsökkentő. Tudom csíp a fogkrém,de ki kell bírni. Inkább marja meg minden,csak minél hamarabb múljon el. :S
2010. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kamillatea!!! Jobb, mint bármelyik ecsetelő és sokkal olcsóbb is. Nekem is szokott lenni időnként, de csakis öblögetni szoktam kamillával. 3 nap vele kb. a gyógyulás.
2010. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!