Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogtömés ha legalul...

Fáj a fogtömés ha legalul tömik elől? Injekció oda mennyire fáj? Jobb 1-es lent alul

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáj jobban, mint hátul. De mindenki máshogy reagál a szurira. Nekem nem szokott fájni.
2012. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mennyire fáj, mindenképpen jobb, mint injekció nélkül, el kell viselni és kész. Gondolj arra, hogy régen kardot is szúrtak emberekbe, és sokan azt is túlélték :)
2012. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne félj és nem fog fájni csak recsegni.
2012. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel ott feszes az íny, egy kicsit nehezebben megy be az érzéstelenítő folyadék, ezért egy kicsit kellemetlen, de kibírható.
2012. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanugy mint a bal 1-es fent felül.
2012. júl. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az alsó fogakat általában vezetéses érzéstelenítésbe "részesítik", ami a jobb oldalt hátul, az alsó állkapcsra irányuló szúrás nagyon vékony tűvel. Előtte a jobbak kis lidokain sprayvel még a nyálkahártyát is érzéstelenítik.
2012. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lolek válasza:
nekem egy éve volt,bal felső négy,gyökérkezelés.semmit sem éreztem még a gyökérkezelést sem nem hogy a fúrást. persze hozzá kel tennem hogy szóltam a dokinőnek hogy alacsony a fájdalom küszöböm úgy csinálja.az injekció előtt indokain spray,és még a szurit sem éreztem.és adott rendesen érzéstelenítőt is.persze nem SZTK rendelőben voltam hanem magán rendelésen.cakk-pakk 25 ezer volt de szerintem nagyon megérte.
2012. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bibi12 válasza:
ha nem érzékeny a fogad a hidegre nem fáj. Nem tudom hogy függ össze a kettő, de ez a saját tapasztalatom.
2012. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!