Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a jobb: elektromos...

Melyik a jobb: elektromos vagy sima fogkefe?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy az elektromos fogkefe sokkal hatékonyabb, mint a sima? Tényleg így van? (hozzáértők)
2012. júl. 21. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
mindegyikkel lehet jól és rosszul is fogat mosni. tény, hogy az elektromos kényelmesebb egyszerűbb
2012. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a sima, hagyományos fogkefére szavazok.
2012. júl. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Mindkettő megfelel a célnak :)


Az Oral Belektromos fogkeféi marha jók, a legegyszerűbb fejjel is. Az akkumulátors éri meg, elég sokáig bírja egy-egy feltöltés után. Nagyon szépen lepucolja a fogakat, sehol nem hagy lepedéket.


Sajnos, mióta fogszabályozót kaptam, már nem tudom használni, csak hagyományos fogkefét. Mivel kb. havonta kell cserélnem (mármint a fogszabi miatt megy tönkre ilyen hamar a sörtéje), mindig olcsó Rossmannos Prokudentet veszek, de ez is nagyon jó! :) Változó hosszúságúak a sörtéi és még a fogak közti résbe is beér.


Ha van rá pénzed, vegyél egy elektromosat, mert nagyon gyorsan lepucolja az összes fogadat, mondhatni már polírozza is. Ha sajnálod rá azt a kb. 5000 forintot, akkor a hagyományossal mosd, az is jó, csak alaposabb odafigyelés kell hozzá.


DE A LEGFONTOSABB: Ne csak fogat moss, fogselymezz is! :)

2012. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Számomra egyértelműen az elektromos jobb, nekem (és az egész családnak is) az van. Jelenleg a Philps Sonicare DiamondClean elektromos fogkefét használjuk. Szuper! 5 funkciója van: tisztítás, fehérítés, polírozás, gyengéd tisztítás és masszírozás. 30 másodperces időzítővel rendelkezik, ami segít abban, hogy 2 perc alatt minden fogfelületed alaposan meg legyen tisztítva. Akkumulátorral működik, egy töltés kb. 3 hétig elegendő. Próbáld ki, szerintem nem fogsz benne csalódni.

Sokkal tisztábbnak érzem a fogaim, mióta lecseréltem a hagyományos fogkefémet. A gyerkőcöm is imádja.

Abban az esetben azonban vigyázni kell, hogy ha fogorvosi kezelésen voltál, akkor kérdezd meg az orvost, hogy használhatod -e!

2012. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!