Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segitseg! Kijött egy herpesz...

Segitseg! Kijött egy herpesz a számon. Mi a legjobb rá?

Figyelt kérdés

Mar a holyagok is kijöttek, pedig lejegeltem.

Vettem a patikában Telviran herpesz kenőcsot, tegnap óta azzal kenem, de semmi változást nem látok. Neogranormont is tettem rá, az jó ötlet volt?

Keddig el kéne hogy muljon, mert pont lenne egy randim..

Köszönöm előre is a segítséget!


2012. júl. 22. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fokhagyma, kamillás borogatás, Lizin-C tabletta, Hepavír kapszula. A lizin egy aminosav, elvileg ha beveszed, akkor abban a stádiumban állítja meg a herpeszt, amiben éppen van, de gondolom a tiéd már szépen előjött. Lehet hogy már nem segít annyira, de legközelebb, ha előjön, akkor gyorsabban túlleszel rajta.
2012. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fenistil gél !! tuti!!
2012. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a fenistil herpesz krém vot jó.....

Pici tubus.

Nekem nagyon csúnya volt már....Több hólyag volt,és kezdett sebesedni.A fenistiltöl pár nap alatt helyre jött.

Azóta már kiakart egyszer jöni,bekentem és annyi volt. :)

2012. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Máskor igyekszem ügyesebbnek lenni. Ez a telviran kenőcs sem tűnik rossznak, mar elég szépen gyógyul:)

2012. júl. 23. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!