Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb krém herpesz...

Melyik a legjobb krém herpesz ellen?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be?
2010. okt. 17. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém!
2010. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zovirax!
2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Körömvirág,nagyon jó!
2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem jött ki a hólyag akkorra ajánlom az ACETONOS körömlakklemosót! Ha már sebes, akkor már ne használd, de ha abban az állapotában viszed rá pici vattadarabbal, amikor már ég, viszket, duzzadt, de még nincs rajta a kis hólyag, akkor turbó sebességgel tünteti el. Leszárítja villámgyorsan. Ha már sebes, én a zoviraxot használom. De az utóbbi években már nem hagyom, hogy eljussak odáig, mihelyst megérzem, rámegyek acetonnal, és akkor ki sem jön. Én is úgy hallottam mástól, és akiknek már továbbadtam ezt az ötletet, nekik is bevált. Próbáld ki legközelebb. Csak az a lényeg, hogy ne késlekedj az acetonnal, rögvest menj rá vele, ahogy megérzed, mert lehet, hogy egy óra múlva már nem tudod olyan könnyedén visszaverni a támadást. 40/n
2010. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2010. okt. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!