Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapest Dental Esztétikai...

Budapest Dental Esztétikai Fogászat és Implantológia Ismeri őket vki? Kismama vagyok és szeretnék jó kezek közé kerülni!

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 14:13
 1/4 anonim válasza:
Én őket nem ismerem. Most kerestem fogászatot, a GrandPark Dental-t találtam, voltam konzultáción (ami ingyenes volt ráadásul - csináltak egy állapotfelmérést, és megterveztük a kezelést is) Holnap kezdődik a kezelés,így sok mindent nem tudok mondani (tömik az egyik első fogamat) , de eddigi tapasztalataim nagyon jók. Állati jófej a doki. És az árai is jók.
2012. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm! megnézegetem én is! majd írsz h milyen volt a kezelés?

én alapból rettegek a fogorvostól :)

meg úgy tudom h az első három hónapban nem jó az érzéstelenítő hatása.a második három hónapban a legbiztonságosabb.

Te hol tartasz?:)

üdv

2012. júl. 26. 11:51
 3/4 anonim válasza:
sokkal rosszabbra számítottam - inkább úgy mondanám, hogy nem olyan rossz, mint gondoltam :) Én most kaptam először érzéstelenítést. Tegnap kezdődött a kezelés, kezdésként be lett tömve a ronda luk az első 2 fogamon. Kifúrta, betömte, nem fájt. Most sincs igazából semmi panaszom, max annyi (amit mondott az orvos is) hogy az első 2 hétben érzékenyebb lesz a hidegre és a melegre. Most sietek, pár nap múlva írok részletesen is ha érdekel.
2012. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

nagyon köszönöm a beszámolót! igen szeretném a fejleményeket is! :)

én a gyökérkezeléstől rettegek nagyon..de terhesen nem tudom h végeznek e..

nekem egy lyukas fogam van hátul..és egy fogam érzékeny egy régebbi tömés alatt..csak nem kell gyökérkezelni..?!

jó éjt!

2012. júl. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!