Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fehér...

Mennyibe kerül egy fehér átlátszó fogszabályzó? 18 alatt vagyok SZTK-ban vagy magánrendelőben érdemesebb csináltatni? Sokáig kell hordani hány év kb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Porcelánra gondolsz vagy arra a ráhúzhatós valamire?
2012. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
porcelán
2012. júl. 24. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem a porcelán kb. 150-180ezer volt magánrendelőben, ahova már előtte több évig jártam és járok a mai napig. kb 1-2év attól függ milyen gyorsan éri el a kívánt formát:)
2012. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és SZTK-ban olcsóbb lenne vagy ott is ilyen árban van?
2012. júl. 24. 16:34
 5/10 anonim ***** válasza:
azt nem tudom sajnos
2012. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

Én jártam SZTK-ba is egy ideig, nekem nem jött be. Ott azért olcsóbb mert csak a fogszabit kell fizetni, a dokit nem...de amikor én voltam azt mondták nem csinálnak csak fémet. Ahová én járok most(magán) egy fogív porcelán 240 ezer forint, a fém olcsóbb kb. 50 ezerrel azt hiszem. (ebbe az árban benne van minden amit közbe kell csinálni, húzás stb. éjszakai fogszabályozó) SZTK fogszabályozó olyan 30 ezer körül lehet egy fogívre, plusz utána éjszakiért is fizetni kell valamennyit(ezt hordani kell miután leveszik a rögzítettet)

2012. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja.. azt lehagytam hogy nekem a magánrendelő sokkal jobban bejött, de lehet csak rossz SZTK dokihoz kerültem. Jártam oda kb. 2 évig de ezalatt sokkal kevesebbet változott a fogam mint most magánorvosnál fél év alatt. Miután levette visszamentek a fogaim oda ahol eredetileg voltak... mondjuk ez az én hülyeségem is volt mert nem lett volna szabad csak úgy abbahagyni :S na mindegy akkor sem volt valami hatásos. Mostani orvosom szerint még pár hónap és kész leszek, szóval olyan 10 hónapig kell hordanom összvissz.(pedig elég rémesen álltak)

Bocsi a sok rizsáért, a lényeg hogy sokat számít milyen orvoshoz megy az ember:))

2012. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja hát igen én nem számoltam bele az éjszakait az még nekem egy plusz 30 volt, de mivel ismerősöm a fogorvosom így a gumizást meg a drótcseréket szinte ingyen megcsinálta:)
2012. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csakii1 te hova jártál???
2013. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fórizs Etelka.

Erzsébet körúton, a 6-os villamos Wesselényi utcai megállójánál.

2013. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!