Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felment az ínyem a fogamra!...

Felment az ínyem a fogamra! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig csak ínyvisszahúzódásról hallottam, de nekem felfelé ment az ínyem. Az egyik fogamon félig rajta van:(. Nagyon megijedtem, nem fáj, semmi baja, csak ott van. Utánanéztem, ez nem fogággyulladás, szerencsére. Állítólag az erős fogmosás a kiváltó oka. Tapasztalatok? Sokan mondták, ne menjek még vele orvoshoz, pár nap, és lemegy. Valakinek volt már ilyen?
2012. júl. 25. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, elkezdett 2 fogamra is ránőni az íny, bár nekem enyhén gyulladt is volt. Sikerült végül lehúzni egy krém használatával, de ha nem ment volna le, akkor levágták volna. Pont a fogorvosnak is volt ilyen baja, mesélte, hogy neki nem ment vissza, így lenyesték. Ha nem megy le akkor feltétlen fordulj te is orvoshoz, valami mindenképpen kelleni fog rá, ha magától nem javul.
2012. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt tervezem:-). De akkor megnyugodtam, hogy másnak is volt már ilyen, és nem lett semmi baja. Elég ijesztő, ha nem tud az ember semmit róla. Öblögetek, meg talán valami krémet is nézek, talán a patikusok ajánlanak valamit...
2012. júl. 25. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem leműtötték róla:S
2012. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, én nem kerülök el addig... Kezd kissé javulni, rajta van még, de most nem érzem annyira, mint eddig. Azt se tudom még, hogy mossak ezzel fogat ma...
2012. júl. 25. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!