Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek van olyan ismerősötök...

Nektek van olyan ismerősötök aki a fogfájásba, foghúzásba belehalt? Ismertem olyat akinek fájt az egyik szemfoga hogy felment az agyáig a fájdalom és meghalt. Volt akinek meg be volt gyulladva a foga és úgy húzták ki neki és ott a székbe halt meg.

Figyelt kérdés
fogtól halál
2012. ápr. 22. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
És volt aki meg ágyba halt meg.
2012. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fájdalom érzet központja az agyban van! Az ismerősöd nem a fogfájásba halt meg. Ahogy a fogorvosnál sem a foghúzásban halt meg az illető.
2012. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívinfarktusban már hallottam, hogy meghalt beteg, a székben. Egyébként a gócos fog, szívizom gyulladáshoz is vezethet.
2012. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De hát a kedves kérdező ismerte is ezeket a fogfájós betegeket, akik már azóta elhaláloztak. Most akkor nem írt igazat, vagy nagyon élénk a fantáziája?
2012. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De igazat írtam, itt nálunk tényleg volt ilyen és a szemfog miatt. És el is hiszem nekem egy egyik letört ínyig és ki kellett húzni nem volt egy kellemes dolog még a szemem is könnyezett.
2012. ápr. 23. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem volt egy kellemes dolog még a szemem is könnyezett."


Ez viszont már nagyon komoly dolog. Majdnem halálos.

2012. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát állítólag azok a legveszélyesebbek de te mire érted ezt? Neked is volt már ilyen ismerősöd?
2012. ápr. 24. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Több ismerősömnek is fájt a foga, életében. De azóta már nem.
2012. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid a hülyeségükbe haltak bele, ugyanis nem akkor kell fogorvoshoz menni, mikor odáig fajul a fog gyulladása, hogy az agyszövetekig terjed a genny. Csak hogy tisztázzuk.
2012. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömet a Hév ütötte el, Aquincum állomásnál, de előtte fájt a foga. A másikra meg ráborult egy nagy sírkő, és neki is fájt a foga. Kiskorában. Mindegyikük normális volt. A maga nemében.
2012. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!