Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK-ban csináltatok fogszabál...

SZTK-ban csináltatok fogszabályzót TB támogatással. Eddig egy szó sem esett pénzről. Előfordulhat, hogy ingyenes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a fogaim kissé csámpásak, és már jó ideje szeretnék fogszabályzót. Most el is jött az ideje. Beszéltem a fogorvossal, és mondtam neki, hogy nem tudok rendesen harapni sem. Azonnal be is hívott, és kiderült, hogy az állkapcsommal ízületi problémák vannak. Nekem ezért fontos a fogszabályzás. Egy szó sem volt pénzről. Elképzelhető, hogy ingyen lenne, vagy egy pár 10ezer forintot kell csak fizetni? (Még nem töltöttem be a 18-at) ?
2012. júl. 26. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó sose ingyenes. Ha nem vagy 18, csak olcsóbb....
2012. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A "csak olcsóbb" mit jelent? Hány ezer körül? Még nem vettek se mintát, és röntgen sincsen. Holnap megyek, de nem szeretnék már az első alkalomkor a pénzről beszélni.
2012. júl. 26. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Tán kérdezd meg az orvost. AZ, hogy nem szeretnél pénzről beszélni, az mellékes, egyszer muszáj lesz. Nem fogja leharapni a fejedet...
2012. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig ez egy fontos kérdés...
2012. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4 éve egy 38 ezres csekket kaptam, de szerintem az csak a felső volt még. Nem mentem vissza, elmentem inkább magándokihoz, mert sztk-ban félévente történt vmi.
2012. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!