Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt hogy éjszakai vagy állandó...

Azt hogy éjszakai vagy állandó fogszabályzot kapok azt én választom ki avgy az orvos megmondja, hogy az lesz és kész?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos dönti el. Ha komolyabb az eset, és állandó szabályzás kell, akkor rögzítettet kapsz.
2009. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy másfél évig kellett állandó, és utána egy évig éjszakai. Az orvos mondja meg sajnos...
2009. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ha csak 1 fogamat kéne lehuzni akkar van esély szerintetek , hogy estit kapok?
2009. júl. 16. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
nincs. Az estit mindig az állandó után adják.
2009. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nem. Nekem 4 évig volt kivehető, utána 1 évig kivehető ÉS rögzített, aztán még három évig kivehető. Minden eset más és más. Simán lehet, hogy a kérdező kivehetőt fog kapni. Bár szvsz az nem sokat ér.
2009. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem álltak túl szépen a fogaim,de mégis elég volt éjszakai...először általában adnak éjszakait,és ha állandó fogszabid van, utána is kell hordani az éjszakait,hogy ne mozduljanak vissza a fogaid....legalábbis egy jó fogorvos sztem így csinálja...nem sok értelme van pár év múlva előröl kezdeni:)
2009. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

előző voltam:

ja és hát nem tudom de szerintem az állandó azért jobb lehet mivel mondjuk nem 8-9 órát van bent,hanem 24 órában...sokkal hatásosabb,gyorsabb...bár ismerek olyat akinek legalább 3 éve van és csak össze vissza tologatják, de ismerek olyat is akinek fél év volt...pedig nem voltak alapból vmi szépek:)

szóval ehhez azért jó fogorvos is kell:) nah de ez már kicsit kezd eltérni a témától:)

2009. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon remélem , hogy estit kapok... Ha esetleg modnanám az orvosnak , hogy oylat szertnék előfordul , hogy olyat add?
2009. júl. 19. 18:42
 9/11 anonim válasza:
nekem is van éjszakai,és én dönthettem h mit akarok,nem a fogorvos mondta meg.pedig eléggé ferdék a fogaim
2009. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mutant Ninja Pony válasza:
szerintem ha minden kötél szakad, kérdezd meg hogy nem kaphatsz-e belső fogszabályzót, ez az ami a fogad belő oldalán van, és nem látszik!
2009. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!