Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononukleózisom van/vagy...

Mononukleózisom van/vagy volt. A barátnőmmel csókolózhatok? --> nem szeretném megfertőzni"" (semmi tünetem sincs, de a vérkép 3 hete kimutatta, hogy pozitív a mononukleolózis. ).

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 09:34
 1/2 anonim válasza:
Lehet,hogy nálasd tünet nélkül fog lezajlani az egész,de van,aki nagyon megszenved vele. A mononukleózis másik neve nyirokmirigyláz, vagyis megdagadnak a mirigyek,mandulák és az nagyon fájdalmas,a nyelés kínkeserves,sokszor a kiszáradás veszélye miatt kerülnek kórházba,mert nem tudnak enni-inni, ráadásul magas láz is kísérheti. Szóval, ha nem akarod a barátnődet ilyennel megajándékozni,akkor inkább hagyd most a csókolózást.Várd meg, amíg negatív lesz az eredményed.
2012. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :) amugy volt mandulagyulladásom, és a nyelés nehezen ment de 4 nap alatt elmult, viszont utána volt mind2 kezemen gyulladás is. (de mivel zenész vagyok és dobolok nem tudom hogy most ahhoz köthető-e.).. a fáradtság is nagy problémám de ez is lehet a sulitól is akár mert reggel fél7ttől este 7ig óráim vannak. utána néztem hogy ez ennek a fertőzésnek a tünetei.... de most már nem érzem hogy lenne bajom.. :/
2012. ápr. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!