Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészet? (kérdés túl rövid)

Szájsebészet? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltam a fogorvosomnál mivel a bölcsességfogam jön és már egy hónapja fáj.

Aztmondta, hogy ad beutalót a szájsebészetre és ott 5 perc alatt kiveszik.

De én nagyon félek tőle.

Kinek volt már hasonló?



2012. júl. 28. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, én csak annyit tudok segíteni hogy bátorítalak, nem olyan félelmetes mint ahogy hangzik. Én már voltam szájsebészeten kétszer is. Két fogam volt amit ki kellett húzni, de itt nem merték kihúzni, mert attól féltek hogy beletörik, úgyhogy beküldtek Győrbe a szájsebészetre. Először én is nagyon féltem, de aztán hamar túl lettem rajta és nem lett semmi baj. :) Nem tudom hogy a te eseted milyen lesz, de sok sikert hozzá és ne félj. :)
2012. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell parni. Kapsz érzéstelenítőt. Semmit nem fogsz érezni. A műtét után lehet némi kellemetlenség, de ezt is embere válogatja (szájzár, pépes ételek) ilyesmi. Ki fogod bírni.
2012. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!