Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj egy állandó fog...

Mennyire fáj egy állandó fog kihúzása, ami nem mozog?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem húztak már ilyen fogat,érzéstelenítővel egyáltalán nem éreztem,mikor elmúlt a hatása,utána se fájt.
2012. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is húztak már fent egy fogamat két érzéstelenítőt kaptam,de egyáltalán nem fájt csak ilyen nyomás feszítést éreztem. De viszont nekem utána fájt egy napig de nem volt vészes fájdalomcsillapító mellett kilehetett bírni.
2012. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem gyulladt a fogágy akkor teljesen elérzésteleníthető és nem fáj.Ha már fájó fogat húznak az kellemetlenebb de az se vészes.
2012. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mozog, de lyukas, és fáj is néha.
2012. aug. 1. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor picit fájni fog az utolsó fél perc.Amikor elszakad a gyökér az állkapocstól.De nem vészes azt ki lehet bírni.Főleg hogy utána megkönnyebbülsz.
2012. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 (!) fogamat húzták már, egyik se mozgott előtte (1 lyukas bölcsességfog, 4 fogszabályozó miatt) és abszolút nem fájt. Az injekció kellemetlen, de ennyi. Után vagy fájni fog azon a helyen az állkapcsod, vagy nem (nekem változó volt). Ha nagyon fáj, bedobsz egy fájdalomcsillapítót.


Simán ki lehet bírni, ne parázz :D

2012. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!