Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten hol húzzák ki...

Budapesten hol húzzák ki altatásban a bölcsességfogaimat? ( 3db )

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mária utca?Szerintem.....mert ott műtenek is, fekvőbeteg elláttás is van, így ott altathatnak is.....Érdeklődj
2012. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is a Mária utcában szedték ki mind a 4-et egyszerre, 1 órás műtéttel mivel ki sem tudtak volna bújni.
2012. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
naaa! és altatásban ? mennyibe került igy minden egyben?
2012. aug. 2. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
semmibe. TB-re ment. de amugy ismerős ajánlotta aki szintén fogorvos nem tudom ezen múlott-e. Rendesen kórházban, nem magánban, bent is kellett volna maradni de mivel Édesapám orvos így hazaengedtek és elötte nap sem kellett befeküdnöm. de ez már 11 éve volt. Szerintem ha muszáj kivenni mint nekem is mivel veszélyeztette a többi fogamat akkor szerintem megcsinálják TB alapon.
2012. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

muszáj igen, volt fogszabályzóm és visszatolná a fogaimat... 1 et már ugye kihúzattam... nagyon sokat szenvedtem vele, akkor megfogadtam h soha többet ébren...


ez a honvéd kórházban volt ingyenesen ..de a fogszabályzós adott beutalót, ahova járok. Tehát szerintem akkor lenne ingyenes a Mária, ha lenne beutalóm... de azt honnan tudnék szerezni?

Fogszabályzósom csak a honvédba tud. Ott meg megkérdeztem és azt mondta h ilyen nem is létezik h. elaltatják az ember... tehát marad a mária

2012. aug. 3. 01:15
 7/7 anonim ***** válasza:
a háziorvosodat vagy a fogorvosodat kérdezd meg hogy ez hogy működik. Viszont ha ki van nőve nem biztos hogy altatásban ki szedik neked, nekem nem volt kibújva mivel nem is tudott volna.... Mit értesz a sok szenvedés alatt? Nehogy azt hidd hogy a műtét utáni 2-3 hét leányálom... eleve 2 hétig ki sem tudtam mozdulni, ugy fel volt dagadva a fejem, viszont amiatt nagyon jó volt hogy csak egyszer 2 hétig szenvedtem, nem ugy mint azok akinek egyesével húzzák és 4-szer 1 hétig szenved vele. barátnőmnek igy volt de azért nem voltak olyan fájdalmai mint nekem és nem volt annyi macera vele. De azért job túl lenni rajta egyben szerintem.
2012. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!