Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét, úgy,...

Bölcsességfog műtét, úgy, hogy még nem nőtt ki! az egyik oldalon már kivették mind a kettőt, a másik még hátra van, de most jobban rettegek mint az első előtt?

Figyelt kérdés
szóval én még olyan fájdalmat soha nem tapasztaltam mint a műtét utáni egy hétben...ráadásul antibiotikum mellett súlyos gyulladásom is lett...az lenne a kérdésem,hogy lidokainos spray megszűntetné a fájdalmakat?(tudom,hogy orvos írja fel) és ez nem lenne veszélyes?valamint ez létezik kenőcsbe is, azt nem tudnám oda a sebhez kenni vagy vmi? sajnos semmilyen gyógyszer nem segített és ezt mégegyszer nem bírom ki, pedig muszáj mert begyulladnak :S

2012. aug. 7. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd a dokit hogy írjon fel más fájdalomcsillapítót.Nálam a Algopirin volt jó bár az orvos nem tanácsolta de tudtam hogy az bevált régen.Akár már most elkezdhetsz vény nélkül kapható immunerősítő és vitamin készítményeket szedni hogy felkészítsd a szervezeted.És húzás után ne egyél igyál csak főzeléket meg hasonló nem darabos,szemcsés dolgokat kíméld a fogad minél jobban.Lídokain spray nem igazán jó megoldás könnyen félremegy és akkor levegőt se kapsz.Első három nap a kritikus én akkor fogat se mostam és nem használtam azt az oldalt illetve nagyon vigyáztam mit eszek iszok.
2012. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fejfájásra nekem is az algopiryn volt jó, de most is próbáltam óránként szedtem az algopirynt, algoflexet és a cataflamt de egyik sem használt :S első nap főzeléket ettem, jól ki is csesztem magammal, mert a darabkái beakadtak a varratba szóval főzeléket soha többet
2012. aug. 8. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs nem írtam oda hogy botmixerrel turmixoltam le a főzeléket és vízzel felöntöttem,úgy ettem a másik oldalon a számban.És nem piszkáltam a nyelvemmel a sebet és nem is öblögettem sőt fogat se mostam.Felctor gyulladáscsökkentő por is hatásos picit.Van még sok más fájdalomcsillapító.Ha nem vált be a most divatosak közül egyik se,akkor kérd meg hogy írjon fel másikat a fogorvos ha ő nem ír fel menj el a háziorvoshoz másnap és őt kérd meg hogy írjon fel egy erősebbet arra a hétre,hátha segít.
2012. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!