Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti orvos ingyen tömi a...

A körzeti orvos ingyen tömi a fogat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jó az anyagi helyzetünk,a fogorvos,akihez gyerekkorom óta járunk,már 15 ezerért töm egy fogat.Felhívtam a debreceni klinikát,de ott szinte kinevettek,és közölték hogy már SEHOL nincs ingyen fogtömés.

Aztán valaki azt mondta,hogy a körzeti fogorvos ingyen töm.Még sosem voltam körzetis orvosnál,mindig maszekhoz jártunk,ezért sem jutott eszembe...

Már így is eléggé hagytam elfajulni..Szóval a kérdésem,valóban igaz hogy a körzeti orvos ingyen tömi a fogat???


2012. aug. 11. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ökörség, ha van biztosításod vagy esetleg még tanuló vagy, tuti, hogy ellátnak.
2012. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj remélem igazad van!Szégyellem,de tényleg nincs pénzem fogorvoshoz menni.Egyetemista vagyok...Akkor lehet megpróbálom ezt a körzeti dokit!Nagyon köszi :)
2012. aug. 11. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:
A lakcím szerinti orvos TB-re húz és töm cementtel.
2012. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Cementtel?

Én, amikor legutóbb voltam fogtömésen, kb. ~4 éve, a fényre szilárduló esztétikai töméssel csinálták és ingyen.

2012. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
TB-re a legolcsóbb anyaggal tömnek!
2012. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pesten ingyen van a kompozit tömés,nemtom mennyivel silányabb a cucc a magánrendeléseken használtaknál,én csak azt érzem,hogy az sztk-s tömésem nincs úgy lepolírozva,mint a magánrendelős töméseim.
2012. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És akkor most hagyjam lyukasan ? ...Miből gondolják hogy az embernek van 15 ezerje egy fogtömésre?

Megérdeklődöm,de ha amalgánnal tömnek,akkor kihagyom.Nagyon félek amúgy is,biztos nem olyan kedvesek és óvatosak,mint maszeknál.

2012. aug. 11. 22:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem egy dokit ismerek, aki a TB-s betegeivel figyelmesebb és alaposabb, mint más orvos a magánbetegeivel. Meg olyat is tapasztaltam, hogy a magánorvos látszólag kinyalja a betege seggét, de amint elhagyja a beteg a rendelőt, szépen kibeszélik az asszisztensnővel.


Egyébként tömés, húzás, fogkőleszedés, ingyenes. fogpótlásoknál fogorvosi díjat nem számolnak fel, a többit sajnos fizetned kell.

2012. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
* a gyökérkezelés is ingyenes, ez kimaradt.
2012. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát szarok rá hogy kibeszél e vagy sem,csak csinálja meg a fogam,amennyire lehet fájdalommentesem :)
2012. aug. 12. 02:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!