Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normalis fogtömes utan?...

Ez normalis fogtömes utan? Többi lent.

Figyelt kérdés
4napja betömte a fogdoki 2 fogamat egymas mellett, nem fajt csak lyukas volt.Amikor az egyiket furta, akkor pillantotta meg, hogy a masik is lyukat.Betömte öket, es most nagyon erzekenyek.Ha meleget vagy hideget eszek akkor is faj. :( Pedig elötte nem fajt egyaltalan.Ja es mindket fogamon van meg mindig egy kis fekete pötty, pedig most tömte be.Ez lehet fogkö is???Csak mert van fogkövem is...

2012. aug. 12. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Állami fogászaton voltál?

Nekem újabban nagyon rossz tapasztalataim vannak az állami fogászaton és sok ismerősömnek is.

Nem tudom mit művelnek ezek. Két fogamat tömték nekem is egyiket nemrég. Elkezdtek fájni, elmentem maszekba, mindkettőt gyökérkezelte, mert annyira rossz állapotban voltak.

Állami fogászaton nincs pénz állítólag.

2012. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maganrendeles volt es 19ezer forintot hagytam ott. :S
2012. aug. 13. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor érdekes... menj vissza hozzá. magán rendelésen elvileg kell adni számlát, nem adtak? Mert ha elrontottak valamit, ingyen ki kell javítani.
2012. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem adtak szamlat!!! :S
2012. aug. 14. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig fáj? Mindenképp menj vissza!

Nekem első alkalommal adtak, utána már nem.

Lehet, hogy rendesek és nem kell ráfizetned, ha tényleg ők rontottak.

2012. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma nem fajt!de lehet visszamegyyek!
2012. aug. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!