Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tud a fogorvos csinálni...

Mit tud a fogorvos csinálni ilyen bölcsességfog problémával?

Figyelt kérdés

Holnap megyek fogorvoshoz, mert nő a bölcsességfogam és emiatt bedagadt kissé az arcom, meg húzza az ínyt, az íny meg a mellette lévő 2 nagy fogat nyomja és azok is nagyon érzékenyek és fájnak.


Szerintem a bölcsességfog az oka, más nem lehet.

De mit tud a fogorvos tenni ilyenkor?


Mivel lehet megszüntetni a problémát? Mert a bölcsességfog egyáltalán nem láccik ki az íny alól...EZ SZÁMÍT??


Mit tud ilyenkor tenni, hogy megoldódjon a probléma?


2012. aug. 12. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is én nem vagyok fogorvos!!!! De én úgy tudom, hogy ilyenkor egy vágást ejtenek az ínyeden, hogy a fog ki tudjon rendesen nőni. De nem fog fájni, nyugi :)
2012. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megijedtem hogy szájsebész lesz a vége....oda mikor küldenének?
2012. aug. 12. 21:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahm lehet h a mellette lévő fogat is nyomja...nem tudom de érdekes módon nem a mellette lévő fogba sugárzik a fájdalom, hanem az az melletti fogba....
2012. aug. 12. 21:11
 4/4 A kérdező kommentje:
na meg az iny...:S
2012. aug. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!