Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma délután 6-7 körül műtötték...

Ma délután 6-7 körül műtötték ki egyik oldalon az alsó és felső bölcsességfogat. Normális ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nagyon fáj, már 2 cataflamot beszedtem, de így is. Jegelem.

Észre vettem, hogy vérzik, talán ahogy nyelek, mozog a seb vagy nem tudom. Viszont folyton nyeldekelnem mert, termelődik a nyálam a vérzéstől.

Meg vagyok ijedve, normális ez? Normális, ha vérzik? Nagyon fáj :(



2012. aug. 15. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Most már jobb, úgy néz ki kezd hatni a cataflam. Abbahagytam most a jegelést, mintha nem lett volna jó, mert nagyon nyomtam a sebet.
2012. aug. 15. 22:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális.Jegelni nem kellett volna.Ma még szivárogni fog a vér belőle.Cserélj olyan lepedőt és párnát ami nem baj ha összevérzel véletlen éjszaka.Lehet még holnap is szivárogni fog a vér picit,ez a nyálad miatt tűnik soknak.Aludj úgy hogy a húzott oldal legyen fölül hogy ne nyomd oda a párnához.A másik oldalon rágj legalább három napig hogy ne essen ki a vérdugó mert akkor újra vérezhet és lassabban gyógyul.Orvos mondta hogy mit szabad enni és mit nem?
2012. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, mindent mondott, kaptam papírt is. Érzem is, hogy jobb, ha nem jegelem, most csak ritkán, mert azért mondta az orvos.

Köszi a választ!

2012. aug. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!