Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az állkapcsom állandóan...

Az állkapcsom állandóan kattog! Ma meg nem tudom megmozdítani a szám, vagyis nem tom kinyitni se mert fáj! Mit csináljak hogy kiakadjon?

Figyelt kérdés
A bölcsességfogamnál érzek vmi furcsaságot,,nemrég kezdett el kinőni! Köze lehet hozzá??mIkor múlik el??
2009. júl. 22. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Segítség!!! Valaki!!
2009. júl. 22. 16:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, ez a szájzár...

Főleg a alsó, hátsó fogak bajainál szokott előfordulni, és igen, akkor is lehet, ha nő a bölcsességfogad. Nem tudom mikor múlik el, de szerintem még hétvége előtt mutasd meg egy dokinak, nehogy valami csúnya gyulladás, vagy tályog okozza a bölcsességfogad körül, ami viszont nem múlik el magától.

Jobbulást!

2009. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg szájzár és nagyon valószínű, hogy a bölcsességfogad okozza. Egy idő után el fog múlni magától, de utána minél előbb menj el fogorvoshoz. De lehet, hogy szájsebészetre kellene menned. Valamelyiket a kettő közül keresd fel!
2009. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben van..de mit fognak ott csinálni veleM??

Már regel óta javult aí helyzet már a kanalat be tudom kapni..de még fáj egy picit!!

2009. júl. 22. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom kihúzzák a bölcsességfogad

előző voltam

2009. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Nekemis ugyanez a helyzet, körülbelül 1 éve csinálja ezt vagy több, én rájöttem hogyan lehet ellene tenni : oldalasan kell mozgatnod az állkapcsod hogy ellazuljon utána ki tudod nyitni és nem fáj annyira.

Nekem megnézte a doki és azt mondta magától elmúlik.

2009. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. júl. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!