Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájás kicsit másképp?

Fogfájás kicsit másképp?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lyukas fogam, már ki lett idegelve, ezért csak kíváncsiságból kérdezem. Ez nem úgy fájt, hogy folyamatos fájdalom volt jelen, hanem bizonyos időközönként bele nyilalt az ideg, de piszkosul. Ezt tartott ugy 3-4mp ig utánna nem fájt megint. Utánna ezt folytatta a legváratlanabb pillanatokban,(pl mikor beszélgettem valakivel, vagy dolgoztam stb) naponta többször, nagyon rossz volt, mert sosem tudtam, hogy mikor nyilal bele megint. Fájdalom csillapító nem jöhetett szóba ugye, mert nem fájt a fogam, csak arra a 3-4mp ig. Ez mitől lehetett? Mért nem folyamatosan fájt?
2012. aug. 16. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lett kiidegelve rendesen.
2012. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabadna fájnia,menj vissza,a fogdokihoz, mert később egyre rosszabb lesz és nem csak másodpecekig fog fájni.
2012. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem, félreértetek, ez még a fogorvosi kezelés előtt volt, azóta rendben van, csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy mért nem folyamatosan fájt a fogam, mért csak néha néha nyilalt bele az ideg?
2012. aug. 16. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így fájt a fogam, mielőtt kiidegelték.

Nem kellett ínyt égetni?

Az enyém nagyon be volt gyulladva és ínyt is kellett égetni, az orvos azt mondta, nem csoda, hogy belenyilalt.

Lehet, hogy az ínyhez van köze.

2012. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet olyan volt a lyuk hogy csak nagyon pici része ért bele a gyökércsatornába.Így csak ritkán érződött a fájdalom.
2012. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!