Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet még valaha szép, fehér,...

Lehet még valaha szép, fehér, egészséges fogsorom?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, eddig nem igazán foglalkoztam a szájápolással - heti 2-3 fogmosás... A fogsorom nagyon szép lenne, csak elég hárdkór módon sárga. Meg az egyik fogam "kicsit" kiáll, elég feltűnő helyen, szóval ráférne egy szabályozás. Van pár lyukas fogam is szerintem(legalábbis a hátsó fogak közepe fekete).

Van reális esély, hogy nekem is szép és egészséges fogaim legyenek? Mai naptól kezdve minden nap mosok fogat 2x és meglátogatok egy fogorvost(btw mire számíthatok pénzügyileg, szakmailag egy tb-s fogorvosnál?)


2012. aug. 17. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
évek kellenek ahhoz, hogy valahogy kinézzen. hogy tudtad így elhanyagolni a szádat? örülhetsz, hogy még egyáltalán vannak fogaid.
2012. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelések TB-sek, a többi nem. Fogorvostól kérj tanácsot, hogyan lehetnének fehérek.
2012. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hetes fogorvoshoz járkálással helyre lehet hozni.A legfontosabb,hogy a lyukas fogak be legyenek tömve és a fogkő le legyen szedve,szükség esetén fehéríttetni is lehet.Kuponos oldalakon 15-20 ezerért is lehet.Ha szabályoztatni is szeretnél,az már többszázezres móka.
2012. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!