Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Koraszülött babából lesz...

Koraszülött babából lesz valaha egészséges fiatal, majd felnőtt?

Figyelt kérdés
30. hétre született.
2008. dec. 13. 07:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

Hát persze! Egyik barátnőm babája 29. hétre született. Egészséges, gyönyörő kisgyerek. Hamar utóléri a többieket! Most még természetesen több odafigyelésre, törődésre, gyengédségre van szüksége, de hidd el, pont olyan lesz, mint a többi gyemek, csak lehet, hogy még jobban fog hozzád ragaszkodni. :)

Boldog babázást, és nyugodj meg!

2008. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Lehet, hogy az elején lassabbnak érzed a fejlődését, de neki nehezebb idekint, mint a pociban lett volna. Ennek ellenére természetesen szépen utóléri a többi babát, később pedig akármi is lehet belőle! Sok boldogságot nektek!
2008. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Szia!!Az en hugom is koraszülött lett,es az ällapota is kritikus volt.A dokik gunyossan kijelentettek,hogy ebböl a babäbol,nem lesz soha rendes gyerek.(es räadäsul anyuka is 38 evessen szülte)Most 15 eves,170 cm.magas,a suliban a legjobb tanulo!Szoval fel a fejjel,es biz a babädban es magadban!!

23 hetes kismama!

2008. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

épp múltkor hallottam, hogy a Király Viktor (megasztáros) is koraszülött volt az ikertesójával. szerintem egész jól kikupálódott, tök jó pasi lett belőlük:) Pedig 25 évvel ezelőtt, gondolom, nem volt ilyen modern az orvosi ellátás, mint most. (az is igaz, hogy ők az usá-ban születtek.

fel a fejjel! minden oké lesz veletek is!

2008. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

szia!

Igen persze hogy minden ok lesz.Van két ismerösöm(ök egy pár)mind a ketten koraszülüttek voltak.A csajszi 900gr-mal született,a csávó meg 1200-1300gr körül volt.Mára már 23 meg 30 évesek egészségesek.Meg van a férjemnek egy nenája aki ugy 60 év körüli ő is koraszülött volt,AKKOR és minden rendbe vele.Van neki két nagy lánya,mostmár unokája is.Ne hari kicsit hosszú lett....

Remélem megnyugtattalak egy kicsit.Üdv

2008. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

Egy barátunk ikrei koraszülöttek voltak, a kisfiú egy kiló, a kislány csak 850g. Mára mindketten gyönyörű, egészséges, okos, értelmes gyerekek, már iskolásak és kitűnő tanulók, sportolnak, stb.

Fel a fejjel, minden rendben lesz!

2008. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok!Köszönöm:)Annyit mindent írnak a neten, amire az élet szerencsére rácáfol!
2008. dec. 13. 10:05
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Az én férjem 30 évvel ezelőtt a 31. héten született, ma már 180cm, 90kg, az értelmi képességét csak én szoktam néha megkérdőjelezni:)) és van egy gyönyörű 5 hetes kislányunk.

Minden rendben lesz! Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

2008. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Jó ezeket olvasni, köszönöm!Én is kívánok mindenkinek jó egészséget!!
2008. dec. 13. 10:57
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős most a babád? mikor "kellett volna" megszületnie? (mikorra voltál kiírva?)

kiderült, hogy mi volt a koraszülés oka?

2008. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!