Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a fogamról?...

Mi a véleményetek a fogamról? (lent részletes leírás+kép)! Szerintetek nagyon vészes? Fiúk, ti csajoznátok egy ilyen fogú lánnyal?

Figyelt kérdés

[link]


Majdnem 4évig volt fogszabim! Hát nem nagyon érte meg! Jó kicsikével jobb lent mint volt, de nem vagyok megelégedve vele, főleg úgy, hogy több 100.000 Ft hagytam ott, de TÉNYLEG! Nem lehetett rendesen fogat mosni, így több fogamat is tömni kellett, foltos is lehet (első 2) És a (2.kép) látszik, hogy fekete folt van a fogamon. Azt mondta az orvos, hogy a fogam elszíneződött ezért olyan, és nem nagyon akar hozzányúlni. De majd elmegyek másik orvoshoz is, hogy ő mit mond. Biztos min.10.000ft lesz, de most nincsen rá pénzem, úgyhogy mire összegyűjtöm muszáj vele együtt élnem!!! Őszinte leszek engem nagyon zavar és alig van önbizalmam. Félek, hogy kinevetnek, hogy milyenek a fogaim. Nem tartom magam csúnya lánynak, mindenemmel megvagyok elégedve, szeretem a divatot, csak a fogaim....



2012. aug. 19. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Küldesz egy olyan képet ahol egyben látszol? Nem mindegy hogy milyen fejhez tartoznak ezek a fogak...
2012. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
itt a fogorvos volt a sz*r. gyönyörűen meg lehetett volna csinálni, csak egy jó fogorvos kellett volna. és akkor nem lenne az a folt se ott.
2012. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez első válaszolónok kültem Privát üzenetet! A másodiknak azt mondom: hát igen, nem vagyok megelégedve az orvosommal! Már félve mentem be, mert folyton megalázott! Pedig amilyen alaposan csak tudok mosok fogat, szájvizet használok, elmex fogzselét, fogselmyet!
2012. aug. 19. 22:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de kizártnak tartom, hogy neked volt fogszabályzód...
2012. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok még mindig.

Még egy kontár orvos is helyre tudta volna tenni nagyjából. Plusz ha rendes orvos akkor kell, hogy legyen fogtechnikusa aki megcsinálja a fogszabályzót, tehát vagy hazudsz vagy azt állítod, hogy 2 szakember is átvert téged...

2012. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hú, hát én nem nagyon szoktam fogat mosni, de 100x szebbek így is mint a tied. Szerintem te se szoktál hiszen tök sárgás-barnás szuvasak. Szerintem először meg kéne mosni, utána meg elmenni egy fogorvoshoz hogy betömje a lyukakat.
2012. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
A kepet ugyan nem neztem. De nekem ket evig volt fogsz- om es akkor mentek tonkre a fogaim+ lassan az ejszakai ellenere kezd visszarendezodni a regiformajara sajnos.
2012. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Higyétek el tényleg mosom rendesen, amikor csak tudom! És TÉNYLEG VOLT FOGSZABIM! Az egyik magán orvos volt a másik körzeti! Sajnos a fogszabi így tönkretette a fogzománcot. Alabból vékony folt, lehet h. fel se szabadott volna raknia! Met van oylan ismerősöm aki mondta, hogy neki fel se tette a fogorvos a fogszabid, pont azért, hogy ne tegye tönkre a fogát, mert így is vékony volt neki a fogzománc.

Alul jó lett, felül lett csúnya!

2012. aug. 20. 08:01
 9/19 anonim ***** válasza:
a fogszabi akkor tudja tönkretenni a zománcot ilyen csúnyán, ha előtte nincs professzionálisan megtisztítva és fogkőmentesítve hanem csak ráragasztják, gondolj bele, évekig akár ott vannak a baktériumok a brackett alatt. Vagy még akkor, ha te nem mosod rendesen a fogszabályzó-kezelés alatt. Tényleg nagyon sajnálom, mert egy kontárhoz mentél, keress egy jó dokit, nézz utána fórumokon stb, aki ezt rendbehozza, mert sokat ront a megjelenedéseden, erre már hiába használsz elmex zselét, halottnak a hónaaljcsók, és a fogszabit is vszelg újra fel kell tenni, látszik, hogy a harapáásod is gáz
2012. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja,egyértelmű hogy kell egy fogkőeltávolítás és polírozás és a szuvas fogak betömése,valamint tényleg egy újraszabályzás,mert én azt gondolnám hogy ez egy fogszabályzási előtti állapot a fénykép alapján.
2012. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!