Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » MOST megyek foghúzásra és...

MOST megyek foghúzásra és NAGYON félek! Mennyire fog fájni?

Figyelt kérdés
Akinek van saját tapasztalat az írjon!
2012. aug. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak az orvostól és az injekciótól függ. Ha minden rendben, akkor egyáltalán nem szabad érezned semmit.
2012. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne aggódj kapsz érzéstelenítőt. A húzás maga nem fog fájni, persze kellemetlen a húzó érzés, de fájdalom nincs.Viszont nem hazudok, ha hazaérsz, és elmúlik az érzéstelenítő hatása, na akkor k*rvára fog fájni.
2012. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bal alsó 7-est húztak egyszer, jó érzéstelenítőt kaptam, abszolút nem fájt.


Viszont állami fogászatok előszeretettel húzkodnak ki fogat akkor is ha nem kellene. Mai esztétikai tömésekkel, inlayekkel csodálatosan helyre lehet állítani eléggé leamortizálódott fogakat is 10.000 Ft alatt.

Ha csak a foggyökér ép arra is nagyságrendekkel olcsóbb egy korona (15 000 Ft körül már van), mint egy fogimplantátum (80 000 körül kezdődik).

2012. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát, ha megteheted, hogy igényes legyél a fogazatodra, akkor azért kérdezz rá a dokira, hogy milyen rekonstrukciós lehetőségeket ajánlt.


Nem csak maszek rendelők közt van jó, TB kártyások közül pl. SOTE Szentkirály utcai fogászata is nagyon jó színvonalú.

2012. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem fáj mert elérzéstelenítik....és zsibbad...
2012. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na fájt?
2012. aug. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos válasza:
Nekem két nagyobb fogat húztak kb. 2 éve...az egyik nem fájt, mert törött volt, a doki mindig bele-belefúrt, így nem kellett feszegetni. A másiknál majd becartam...úgy éreztem, hogy az agyamat is kihúzza :( Azt mondta, hogy ez nem fájdalom, csak a feszítő-nyomó érzés, mivel meg kell fogni a fogóval a fogat, hogy ki tudja szedni...hát kösz...a villamoson hazafele még a könnyem is kicsordult :O
2012. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!