Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Iszonyatosan félek a fogorvost...

Iszonyatosan félek a fogorvostól, de ma foghúzásra megyek. Mire gondoljak közben, hogy hamarabb túl legyek rajta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is iszonyatosan féltem, de adtak egy érzéstelenítő injekciót és egyáltalán nem fájt! Magam is meglepődtem, hogy nem éreztem semmit.
2011. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor félek ha már ott vagyok :) Nekem nemrég húzták ki a fogam ,kevés látszott a koronából,de 2 perc alatt kint volt.Ma is megyek fogorvoshoz.Egyébként nem kell félni,beérzéstelenítenek keményen,csak a hangok a borzalmasak.Ahogy recseg ropog össze vissza.Elég furcsa és ijesztő.Nem tudsz semmire gondolni,én már próbáltam.:D Csak arra h legyen vége.:D
2011. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez egy szükséges dolog és enélkül előbb-utóbb sokkal jobban fájna.
2011. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jó kis pálinka előtte s jobb lesz:)
2011. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a pálinka jo ötlet, de sajnos szoptatok, van egy fél éves kisfiam.. azt hiszem rá fogok gondolni.. mert sose hagytam még egyedül 10 percre sem, most meg otthon marad apával:))

:(

2011. jan. 17. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Amint kimész a rendelőből vegyél be azonnal egy fájdalomcsillapítót. Ne várd meg míg kimegy az érzéstelenítő.

Am a húzásból nem fogsz érezni semmit, nekem a szuri sem fájt, pedig attól jobban féltem. :)

2011. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a szuritol nem félek, a doki is jo fej, csak attol félek mikor megfogja a fogoval.. onnan már azt várom hogy kint legyen, de nem szeretem ha a számban matatnak fémes dolgokkal, félek hogy fájni fog, már elöfordult többször hogy nem hatott a fájd csillapito.. amit adtak.
2011. jan. 17. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed és gondolj a gyerekedre vagy valami szép dologra. Én spec. azt gondoltam, hogy egy egzotikus karibi szigeten voltam.:D Én is nagyon féltem, de csak annyita éreztem, hogy recseg a fogó alatt. Amíg nem érzed a teljes zsibbadást addig ne engedd, hogy hozzád nyúljon. Sok sikert.:)
2011. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tetris ***** válasza:

Gondolj arra, hogy mennyivel szerencsésebb vagy, mint az ősember, akinek ha fájt a foga, se érzéstelenítő, se fogorvos nem volt.

Egy fogat kihúzni kőkorszaki eszközökkel és tudással, na az nem lehetett semmi. Ehhez képest a mai kor emberének már a fájdalmat se kell elviselnie.

2011. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is húzták a fogamat és egyáltalán nem fájt...

mert 2 érzéstelenítőt adtak be és a húzást nem éreztem...komolyan én se hittem el de így van. a szuri fájt egy picit csak...:)

de vár még rám egy foghúzás és már nem félek tőle :D

2011. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!