Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés amikor leveszik...

Milyen érzés amikor leveszik a fogszabályzót? Fáj? Mennyi ideig tart? Utána fognak fájni a fogaim? Minden esetben kapok éjszakait?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve van fogszabim és decemberben végre leveszik :) És hát kiváncsi vagyok ezekre a dolgokra.


Köszi a válaszokat :)



2012. aug. 22. 23:21
 1/3 anonim válasza:
nekem is volt fogszabim és egáltalán nem fájt mikor levették ,csak kicsit furcsa volt hogy olyan "síma a fogam" .Ha levették megcsiszolják kcsit ,ami szitén nem fáj :)
2012. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sem fáj:) Max. 10 percig tart. Nekem nem fájtak utána a fogaim:) És én úgy tudom, hogy éjszakait mindenképpen kell hordani utána, mert kilazultak a fogak és "elvándorolnak".
2012. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem fog fájni ha leveszik, no para. éjszakaid még mindenképp lesz pár évig. mondjuk az elég kellemetlen mikor a doki levette a nyomatot hozzá (nem is az aranykezűségéről híres a dokim, tied lehet kevésbé szadista), azóta lóg ki egy csomó fogamon a fognyak -.-
2012. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!