Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 éves lány vagyok. Kivehető...

11 éves lány vagyok. Kivehető fogszabályzóm lesz. Tudnátok válaszolni a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
fáj ha berakom a fogszabályzót? fogok tudni aludni tőle? hány nap alatt szokom meg? nem lesz hányinger érzetem? tudok majd vele beszélni? iskolába is hordjam?
2012. aug. 23. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fáj rögtön csak a berakás után fél órától 2 óráig aztán megint nem. Aludni tudsz tőle de nekem gyakran kiesik/kivezsem álmomban. 1,5 hét alatt megszokod. Nem lesz hányingered csak ha arra gondolsz hogy hányingered lesz. Beszélni olyan hangon tudsz vele mintha nyomorék lennél. Iskolába nem lehet hordani részben az előbbi miatt meg biztonsági okoból is meg mert így néz ki [link]


14/f

2012. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem masfel evig volt ragasztott, most ejszakai kivehetöm van. Nem esik ki, nincs hanyingerem, meg csak nem is faj, a nyeles es a beszed egy kicsit fura, de hat ejjel ugye se sokat jar a szad. :) Iskolaba sztem ne hord, altalaban nem szokas, es nem is praktikus.

21L

2012. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat megnyugodtam! :)
2012. aug. 24. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a kivehetős semmit se fog használni :S
2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó: egyet értek..2éve van és csak minimálisan változtak a fogaim..barátnőmnek(akinek sokkal csúnyábbak voltak a fogai mint nekem) 4 hónapja van és nagyon szépek a fogai...
2012. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt kivehetős de nem hordtam mert hánytam tőle. (ez volt elsőtől ötödik osztályig) hatodikban lett állandó másfél év alatt nagyon szépek lettek a fogaim. most megint kivehetős van 2 éve, de ez kényelmes és nincs hányigerem meg tudok aludni.
2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!