Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghuzas fajdalmas?

A foghuzas fajdalmas?

Figyelt kérdés
tudom hogy furanak tunhet, de 30 eves vagyok es 2 eve letort a fogam, most mar mindig begyullad. Ha foghuzas elott szedek antibiotikumot, akkor a fogorvosnal kapok szurit,(lidokajint). Igy biztos nem faj???

2012. aug. 24. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy antibiotikumra kaphatsz-e,de szerintem igen.Én 16 évesen kibírtam,kicsit fájt,de túllehet élni,nem olyan vészes,nyilván függ a fogorvostól is,mert volt olyan ismerősöm aki 16évesen besírt,mert annyira fájt neki,és arról a fogorvosról még jót senki sem hallott.
2012. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, kapsz. De attól csak jobb lesz. Én 22 éves vagyok, bár édes szájú vagyok, mindig vigyáztam a fogaimra, és már 4-et húztak. Sajnos nem bírják a gyökérkezelést, és a bölcsesség fogaim is rossz helyre nőttek.

Szerintem nem fáj. Rossz hallani, ahogy roppannak ott a dolgok. Nekem az volt kellemetlen hogy nyomta, amikor kilazítja. De a húzás túlélhető. De otthon legyen majd utána fájdalom csillapító. Ha fájna, bár nem törvényszerű. És majd a legfontosabb, ne tapizd majd a nyelveddel. Lesz majd ott egy alvadt vér darab, amikor már nem vérzik. Annak ott kell lennie. Ne próbáld kipiszkálni, vagy öblögetni. Sokan csak túl hisztériázzák, de szerintem nem olyan durva.

2012. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
A húzás nem fájhat. De nem törvénysszerű, hogy húzni kell.
2012. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi, azt hiszem , maganorvoshoz megyek, hogy biztos ne fajjon, gondolom a draga orvos altalaban jo is!
2012. aug. 24. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem feltétlen. Első vagyok.

Én simán ahhoz a dokihoz járok, akihez tartozom.. És nagyon ügyes is, precíz is, és ami még nekem fontos, jó fej is. Inkább járj utána nálatok milyen. És egy foghúzás nem agyműtét. Azért aztán kár pénz kiadni. Ahogy te gondolod, de járj utána, lehet, hogy ott is jobb a sztk-s doki mint a magán.

2012. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!