Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után mennyire húzódik össze a vágás?

Figyelt kérdés

Teljesen el volt feküdve a fogam, elég nagy metszést ejtettek, összevarrták. Minden rendben ment, az orvos azt mondta szépen gyógyult. Kb másfél hete műtötték ki.

Viszont most olyan, minta szétnyílna a szám belül, az össze fog teljesen húzódni?



2012. aug. 24. 22:44
 1/5 poiu ***** válasza:
Nem szabad szétnyilnia. Hívd fel a dokidat.
2012. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már aznap mikor hazamentem így nézett ki. nem tudom, hogy végig szétnyílt e, vagy csak a "tetején" és alul meg össze van forrva.
2012. aug. 24. 23:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeptember 3ára van időpontom, koronát tesznek fel egy másik fogra. Vajon elég, ha akkor látja?
2012. aug. 24. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
ez normális érzés, nekem is úgy szedték ki, hogy még kisem nőtt és akkora rész volt összevarva rendesen megvágták nem csak a tetejét hanem mögötte fel a nyálkahártyát is nagyon fura volt és ugyanilyen érzésem volt mintha kilenne nyílva, de most ez 3 éve volt már felsem tűnik nemhogy összehúzódott teljesen hanem szerintem mégjobban mint előtte, van benne egy ilyen ránc, nem csúnya vagy elrontott csak látni, hogy valami történt ott :)
2012. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Ja így más. Várhat harmadikáig.
2012. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!