Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett tömés miatti folyamato...

Szilvi & Argos kérdése:

Kiesett tömés miatti folyamatos fájdalom?

Figyelt kérdés

Az egyik fölső kisebb fogamat kb. 1 éve betömték, most kb. 2 hete kiesett a tömés, eddig nem fájt. Tegnap reggel kezdett fájdogálni, estére már nagyon éreztem, egy algopyrin megoldotta a problémát.

Ma EGÉSZ NAP FOLYAMATOSAN fáj, algopyrin és cataflam nem segített :(

Egyedüli gyógymód a FOLYAMATOS hideg folyadékos öblögetés, ivás: szinte 2-3 percenként kell öblögetnem, egész nap mást sem csinálok, mint vizet hűtök és öblögetek.

Holnap reggel megyek dokihoz, de addig mit csináljak? Éjjel aludni is szeretnék...


Köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 27. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy most tudsz-e gyógyszert szerezni, de Voltaren dolo lágykapszula 25mg-os.

Nekem is volt ilyen fájdalmam, amire a folyamatos jeges víz volt jó, aztán ez úgy elmulasztotta, mint a villám.

2012. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kaptam Flector port, egy tasakot megittam bő másfél órája. Ha abbahagyom a hideg vizes öblögetést 5 percre, máris itt a fájdalom...:(
2012. aug. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!