Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet minél gyorsabban...

Hogyan lehet minél gyorsabban rendbe hozni a fogaimat?

Figyelt kérdés
nagyon örültem, amikor feltették a fogszabályzómat, ugyanis a fogaim szörnyűek... el vannak színeződve. de nem egyszerű módon: nem simán sárgák, hanem van egy alapszíne, ami ilyen sárgás, és néhány fogamon, nagyon jól láthatóan vannak sárga foltok, egyiken meg egy hófehér folt. csak hát, egyszer le fogják venni. azóta van barátom is. és nem szeretném, hogy amikor már mindenki alig várja, hogy lássa a fogaimat fogszabi nélkül, meglássa az elszíneződéseket. El lehet távolítani a foltokat hamar? mondjuk leveszik a fogszabit délelőtt, és aznap délután tudnák orvosolni a problémát? sima fogorvoshoz kéne mennem? nagyon drága lenne?
2012. aug. 27. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy olcsó megoldás, bár nem túl kíméletes: Moss fogat egy kevéske szódabikarbónával! Fehéríti a fogakat!
2012. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt régen próbáltam, nem segített semmit, bár nem csináltam sokszor... és az a baj hogy nekem még aznap kéne a szín rendberakás hogy leveszik :/
2012. aug. 27. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogpolírozás? Az szokott segíteni az ilyen foltokon..
2012. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem:) azt megcsinalja a fogszabis?
2012. aug. 28. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan át fogja polírozni a fogaidat, hogy leszedje az elszíneződéseket, nyugi!
2012. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, de nekem már fogszabi előtt voltak elszíneződéseim :S azokat is le tudja szedni?
2012. szept. 1. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!