Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire hatásos fogfehérítő...

Mennyire hatásos fogfehérítő módszer a Whiteline fogfehérítő matrica? Illetve mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Sárgák a fogaim, és szeretném ha fehérebbek lennének. Olvastam erről a matricáról, de érdekelnének a vélemények, tapasztalatok, előnyök és hátrányok. A válaszokat előre is köszönöm!
2012. aug. 28. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
whiteline-t nem próbáltam, de a whizzer feloldódó fogfehérítő csík, az nagyon klassz, 1 hétig kell csinálni és fehéredik tóle a fog. aztán fél év múlva újra szoktam.
2012. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az üzenet:

Szia!


Idemásolom a kérdéseket, ha tudsz ezzel kapcsolatban válaszolni, akkor kérlek tedd meg :) a tapasztalataid szerint



1. Okozott -e valamilyen érzékenységet vagy fájdalmat stb.? (Vajon: Megéri megcsinálni kb.10 napra? )


2.Nem marja az ínyed?


3. Ha okozott fehér foltokat a fogadon és a érzékenységet, ezek mennyi idő után múltak el?


4.Maradandó károsodást nem okozott?.


5. Ha fehér foltokat okozott akár az ínyen, akár a fogakon az ugye elmúlik és nem marad meg?

Töröl

2020. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!