Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a vélemények-tapasztalatok...

Mik a vélemények-tapasztalatok az altatásos fogászatról?

Figyelt kérdés
Most készülök rá hogy így végeztessem el a fogászati kezelést,érdekelne hogy kinek mi a tapasztalata véleménye,illetve hol csináltatta.
2012. aug. 29. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kezelést szeretnél elvégeztetni, amit érzéstelenítéssel nem lehet? Tapasztalatom nincs benne, viszont az altatásnak sokkal több mellékhatása lehet, mint egy sima érzéstelenítésnek. Ha a félelem az oka, akkor érdems olyan fogorvost keresned, akiben megbízol, folyamatosan tájékoztat arról, hogy mit csinál majd veled és ha szólsz neki, hogy tartassz a kezeléstől, majd figyel rád, hogy az érzéstelenítő hasson folyamatosan.
2012. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen a félelem is meg hányingeres vagyok elég rendesen.Meg hát elég sok mindent kell csinálni a fogammal,pótlások lehet ilyen csapos megoldás vagy implantátum.
2012. aug. 29. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Implantálásnál csak akkor indokolt az altatás,ha sokat csinálnak egyszerre.Én túl vagyok kettőn,nem volt sokkoló élmény,nagyon ütős az érzéstelenítő,amit adnak.
2012. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezném te hol csináltattad és mennyi volt?
2012. aug. 29. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze,egy budai magánrendelőben,kuponos kedvezménnyel.Belinkelem,hogy egy ilyet érdemes kivárni,mert egyébként baromi drága(idén már többször volt ilyen,úgyhogy még biztos lesz).

[link]

2012. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmentél?

Milyen volt?

2014. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!