Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szódabikarbónás fogfehérítés?

Szódabikarbónás fogfehérítés?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni,de több helyen is olvastam,hogy roncsolja a fogakat,ezért mindig halogattam. De most tényleg szeretném kipróbálni,mennyi szódabikarbónát kell a fogkefére rakni?Hány hetente kell megismételni?

2012. aug. 31. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Belemártod a vizes fogkefédet és ennyi. Moshatsz vele 2 hetente egyszer, de tényleg súrolja a zománcot, másrészt nem fehérít.
2012. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor mi jó fogfehérítésre?
2012. aug. 31. 12:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogpolírozás, mert az leszedi az elszíneződéseket a fogadról, ill. az orvosi fogfehérítés, de abból is az új peroxid mentes. Wehérítős fogrém, szájvíz, ezek meg akadályozzák a további elszíneződést.
2012. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 31. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kell válaszolnod, mert nem kérdeztem semmit! :)


hidrogén-peroxidot tartalmaz a fogászatban használt anyag, mind! karbamid-peroxid szövetekkel való érintkezés közben gyorsan lebomlik, a folyamat következtében pedig hidrogén-peroxid és urea keletkezik, így az oxidálószer ugyan úgy hidrogén-peroxid!

2012. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
9%

Akkor használd a szódabikarbónát:)

Tegyél hozzá sütőport is meg lisztet és tedd be a fejed a sütőbe, okos gyerek!

Egy jó tanács volt, de látod ez a baj a magyarokkal, hogy így állnak mindenhez.

Ezért tart itt ez az ország.

Kívánok neked fehér fogakat!

2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Öreg ne keverjél össze a kérdezővel! Nem kértem tőled semmilyen tanácsot. Sajnálom, ha magadra vetted azt, hogy valaki felvilágosított arról, amit nem tudtál! Te aztán főleg nyomhatod a tipikus magyar dumádat, te aztán szépen előadtad magad, Te magyar!
2012. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%

Egy kicsit olvass utána kérlek mielőtt hülyeségeket beszélsz, bizonyos eljárásokról.

A rendelői fogfehérítést legalább 20 éve végzik, az otthoni fogfehérítéseket pedig már több mint 10 éve használják. Csak az USA-ban több millió ember használja nap, mint nap. Ha a módszer káros lenne, arról már tudnánk. Sokan azt hiszik, hogy fogfehérítéskor a fogzománc felszínéből marnak le egy vékony részt. EZ NEM IGAZ! A fogfehérítés során a peroxid alapú fehérítő anyag kioldja a fogzománcból a szennyeződéseket, de annak vastagságát nem befolyásolja.


Ez az egyetlen hatásos, igazolt módja a tartós fogfehérítésnek.


Te okostojás!

2012. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát te nem olvastál utána az biztos! A használt anyagot írtam le, ami fedi a valóságot! Akkor miről beszélsz?


Kérdezd meg egy olyan fogorvos véleményét erről, akinek nem érdeke a fogfehérítés!

2012. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"A fogfehérítés során a peroxid alapú fehérítő anyag kioldja a fogzománcból a szennyeződéseket"


Nem oldja hanem oxidálja fehéríti, mint a hajat a hiperolos szőkítés. (azt gondolom nem kell mondani, hogy azt használják ott is)

2012. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!