Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnak úgy fogat húzni vagy...

Tudnak úgy fogat húzni vagy gyökér kezelni vagy akármit, hogy ne fájjon a betegnek?

Figyelt kérdés
Úgy senki nem szeret elmenni fogorvoshoz mert, hogy fáj és inkább sokan mindenki gyógyszert vagy házi praktikákat vet be, hogy halogassa! Ezzel én is így vagyok! Ma reggelre bedagadt a jobb arcom szemem alatt is olyan. Tegnap épp, hogy egy kicsit az arcom volt duzzadt! De az ínyem is dagi.
2012. szept. 5. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked,hogy a gyökérkezelés fele annyira nem fáj,mint amit most átélsz. A fogorvos adni fog érzéstelenítőt. Az ilyenekkel nem szabad játszani.
2012. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt a gyökérkezelés, utána sem. Viszont úgy hallottam, hogy gyulladt fog esetében sokkal kellemetlenebb, ezért nem szabad megvárni, míg idáig jut. Menj, amilyen hamar tudsz, mert egy gyulladt fog sok más problémát is okozhat.
2012. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmi! Csak érzem dagi meg az inyem is dagi meg annyi, hogy ott megnyomom akkor érzek valamit!
2012. szept. 5. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem múlthét péntek óta fáj rettenetesen a bal alsó bölcsességfogam melletti íny,és nagyon be van dagadva. Ha mosom,vérzik,és azt hiszem gennyedzik is. Ez volt az 5.nap. Nem bírtam tovább,elmentem a körzetis sztk-ba,ahol lidocainos vattát nyomott a fogam és az állkapocscsontom közé,amit bent kellett tartanom estig. Mikor kivettem véres volt,és gennyes. Most jelenleg van helye kijönni a fogamnak,mert akkora lyukat csinált a vatta. Még nem fáj,de ha reggel ugyan olyan rossz lesz,akkor holnap nem a körzetihez kell menjek,hanem egyenesen a szájsebészetre. Valszeg fel fogják vágni az ínyem,mert nem tudja elengedni a fogam. Ha az sem segít,akkor jönnek majd a további lépések. Romlik,egyre csúnyább,stb,stb,és bizony ki kell majd húzni gondolom. Remélem nem,de benne van a pakliban. Szerintem holnap menj el te is orvoshoz,legalább csak azért,hogy elmondja mi bajod van.
2012. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma elmentem és jövő pénteken kirántják de felírt antibiot, hogy a duzzadás lemenjen! :)
2012. szept. 5. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:
hát sok sikert.
2012. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!