Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosi ügyeleten milyen az...

Fogorvosi ügyeleten milyen az ellátás? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Kiesett a tömés a fogamból majd szépen le is törött belőle egy darab, most meg már annyira fáj,h úgy gondoltam munka után elmegyek az ügyeletre. Csak az ügyeletekről elég rossz tapasztalataim vannak (nem igazán érdekli a dokit,h neked mi fáj stb) Nektek van tapasztalatotok ez ügyben? Azért rendesen megcsinálja majd a fogam?
2012. szept. 8. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fizetős ügyeletre mész akkor igen,de ha sztk-sra,ott csak fájdalomcsillapítást és húzást végeznek ilyenkor.
2012. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem nem magán...szerintem egyébként is húzni kéne. Legalábbis én azt szeretném, mert a fúrótól rosszul leszek, szó szerint!
2012. szept. 8. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp se szeretnéd a fúrás+gyökérkezelést akkor gondolom a dokinak is az a legkényelmesebb ha kihúzza.Csak majd gondoskodni kell a pótlásáról ami nem olcsó és nem kevés macera.
2012. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!