Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akik a Baross u-ban,...

Anyukák, akik a Baross u-ban, a SOTE-n szültek! Aki ügyeleten szült itt, fogadott orvos nélkül, annak mik a tapasztalatai? Milyen az ellátás a "pórnép" felé?

Figyelt kérdés
Én a Péterfybe járok terhesgondozásra,de biztos,hogy nem megyek oda szülni...A SOTE 1-re megyek be ha itt az idő (kb. 2 hét),de nem tudom,ott hogy működnek a dolgok,és mivel nincs fogadott dokim,gyakorlatilag a véletlenre bízom magam...Persze a neten minden le van írva a kórházról,de az nem nekem szól,hanem a fizető anyukáknak...Minden tapasztalat érdekel!!!!Előre is köszönöm!Nyco
2010. jan. 25. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ne aggódj minden rendben lesz!!!Nagyon kedvesek voltak velem is és segítettek mindenben.Végül császár lett,de nagyon rendesek az orvosok és a szülésznők is!!!Nem volt választott orvosom és benttartottak,mert csak az ügyeletre mentem be egy vizsgálatra.(nem éreztem magam túl jól magam..)Nagyon sokan csak úgy "beesnek" oda..szóval nem leszel egyedül.Jó egészséget nektek!

2010. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia. én ugy szültem ott, 2010.12.20án, de gondolom már tul vagy rajta.

Nagyon rendesek és csak pozítiv véleményem van!

2011. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!