Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jelenleg 3 olyan (ha jól...

Norbert92 kérdése:

Jelenleg 3 olyan (ha jól tudom) bölcsességfogam van, ami totál tropa. Az iskola fogorvos ezekkel szájsebészetre fog küldeni, igaz?

Figyelt kérdés

Ez a 3 fogam olyan, hogy kb csak a szélük van meg, és már annyira rosszak, hogy 2-nél már az ínyem is kint van, nem fájnak vészesen, csak ha rágok velük, mit várhatok?, kb olyan fájdalmat hogy be*arok, vagy azért nagy valószínűséggel kis fájdalommal megúszhatom a kezelésüket?

De majd még írok, ha túl vagyok a sulifogászaton, mert lessz 4 vagy 5 tömés is, akkor majd megérdeklődöm a dokitól. Csak eszméletlenül félek a kórházaktól....



2012. szept. 12. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem volt 3 bölcsességfog műtétem,most készülök lélekbe a negyedikre. igen ez szájsebészet, a lényeg hogy nagyon nézd meg kihez mész. Én az elsőt sztk-ba szedettem ki, úgy bántak velem mint egy darab hússal,(egy fejlődési rendelleneség miatt eleve pici a szám és a fogam miatt még szájzáram is volt, hülye doki meg ordítozott velem hogy nyissam nagyobbra a szám,meg annyit ültettek előtte a folyóson hogy totál kiment az érzéstelenítő hatása, és gyakorlatilag érztem mindent. Folytak a könnyeim. A nőbe 0 empátia volt, pedig előtte azt mondták nekem milyen kedves, hát velem nem volt az.

A másik kettőt egy magánrendelésen szedték ki, ott rendes volt dokinő nagyon, figyelt hogy ne okozzon fájdalmat, ott csak az érzéstelenítő beadása fájt egy kicsit(eleve félek a tűtől) de mást nem éreztem. A bölcsességfog műtét olyan mint egy mandulaműtét,miután kiment az érzéstelenítő hatása elöször úgy éreztem hogy a torkom fáj, műtét után az étkezésre kell figyelni, semmi tejes dolog, én pl bébiételeken éltem.

Tehát a lényeg ha az sztk-s orvos nem szimpi megéri magánhoz menni, aki nem bánik veled úgy mint egy darab hússal

Amúgy én magándokim 4 éve 30 ezerért csinált egy fogat, ezért is félek most elmenni hozzá,kitudja mennyit emelkedtek az árak, de ez még mindig jobb mint az a fájdalom amit az első okozott

2012. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__32..

5. és 9. válaszolt írtam igazából tényleg sajnálom akinek rossz tapasztalata volt mint neked is első válaszadó!

Mária utcában tényleg rendesek és tudok dokit is ajánlani ha érdekel majd vagy kiderül mi lesz írj nyugodtan!

2012. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is rossz volt,halogattam,és elromlott annyira h csak a széle maradt meg,és a nagy lyuk,volt aminek több mint a fele letört ebböl a megmaradt szélböl is.de kihuzták simán,ügyesen,nem kellett szjásebészetre menni.a legutóbbit csütörtökön huzák ki:)
2012. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!