Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti hogyan reagálnátok arra,...

Ti hogyan reagálnátok arra, ha fogorvosi rendelőben a fogorvos egy kb.25-26 éves hosszú szőke hajú, kicsit plázacicás kinézetű nő lenne, aki alig néz ki 20 évesnek? Rá mernétek bízni magatokat?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon érti a dolgát, nagyon emberközpontú, kedves, arra törekszik, hogy a kezelés a lehető legkevesebb kellemetlenséggel járjon, és nem utolsó sorban a rendelő felszereltsége is kiemelkedő.

Azért kérdem, mert tudom, hogy az ilyen külső sokakban előítéleteket vált ki. Sokan automatikusan buta libáknak gondolják az ilyen nőket, pedig nagyon sok köztük a magasan iskolázott és elég intelligens, ezért nekik sokszor duplán kell bizonyítaniuk a szakmájukban, hogy valóban rendelkeznek az adott munka elvégzéséhez szükséges szakmai tudással. Ez különösen igaz lehet, ha az egészségünk javításáról van szó.


2012. szept. 13. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A magas iskolázottság köszönő viszonyban sincs az intelligenciával.

Egyébként rábíznám magam, mert ha egyszer is elb@sz valamit vagy nekem nem tetszően viselkedik/dolgozik nem megyek többet hozzá és annyi az idő.

2012. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondd, hogy te vagy az, és debreceni vagy....:D
2012. szept. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eltaláltad. :P
2012. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg állatorvos leszek mostmár hamarosan, és nem nézek ki 20-nak sem, bár barna vagyok, nem szőke. Nincs egyedül a kedves kolléganő.
2012. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt még megkérdezném végszóként, hogy mit írtam ökörséget az első hsz-ben?? Csak a lepontozás miatt. Nem így van? Ha rosszul dolgozik vagy ostobán, tiszteletlenül viselkedik, megyek máshová....
2012. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4.:


De neked annyival könnyebb dolgod van (lesz), hogy az állatok ezt nem veszik észre, mert csak egy köpenyes embert látnak. :DDD

2012. okt. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!