Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha injekciót is alkalmaznak...

Ha injekciót is alkalmaznak fogtömés alatt, akkor mennyire érzem a dolgokat amit a fogammal csinálnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én amikor legutóbb voltam, semmit nem éreztem. Néha pillanatokig olyat, mintha megnyomnák a fogam, ennyi.

De ez évekkel ezelőtt volt.

2012. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyire. Legalább is én semmit nem éreztem.

Mikor elmúlt a fájdalomcsillapító hatása, aznap még fájt, akkor vettem is be fájdalomcsillapítót, de másnap már nem.

2012. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azt érzed hogy piszkálják, fájdalmat egy dekát nem érzed
2012. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyomást érezhetsz, fájdalmat nem.

A fog körüli ínyrészt lehet hogy nem zsibbasztja el az injekció, ha azt is piszkálja a doktor pl. egy bonyolultabb tömés készítésekor, az kicsit fájhat, de egyáltalán nem borzasztó.

2012. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én injekciónál is ugyanúgy éreztem mindent, sajnos. :(

Éreztem mikor fúrta a fogamat, és mikor kicsit megcsúszott a keze, egy nagyon erős fájdalmat éreztem a fogam idegeiben. Lehet csak nekem ilyen kicsi a fájdalomtűrő képességem, de én bekönnyeztem, annyira fájt.

2012. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!