Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érzem a pulzusomat az ínyemben...

Érzem a pulzusomat az ínyemben egy helyen, kicsit mintha fájna a fogam (de nem nagyon) és mintha nagyon kicsit meg lenne dagadva ott az ínem. Ezt mi okozhatja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem fájt még a fogam! Anyának is fáj most az ínye, létezhet olyan, hogy elkaptam tőle?? Mert neki se szokott soha ilyen problémája lenni. Csak neki már pár napja fáj, és neki nagyon fáj, nekem meg most kezdte ezt a dolgot... :S
2009. júl. 31. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy fix ponton, a fogad felett fáj az ínyed, akkor valószínűbb, hogy a fogad gyökere gyulladt be. ezért érzel lüktetést és dagadást. fogorvos mikor látott? l kell menned hozzá megnézetni a fogad, mert ez csak rosszabb lesz, mert foggyökérgyulladással nem lehet otthon várni a csodára. ja, amúgy ínygyulladást nem lehet elkapni egymástól.
2009. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ahogy felkeltem, már nem érzem.. Remélem nem is fogom
2009. júl. 31. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!