Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kihúzása után...

Bölcsességfog kihúzása után mennyi idővel nyílik ki a szám teljesen?

Figyelt kérdés
1 hónapja altatásban kivették mind a 4 bölcsességfogam. a Fájdalom 3-4 nap múlva elmúlt, 1,5 hétig pépeset de 2 hét után már rendes ételt is tudtam enni lassan, óvatosan. A rágással már nincs gondom viszont 2-max.3 cm-nél jobban nem tudom kinyitni még mindig. Mondták hogy "feszegetni" kell óvatosan de én nem igen csináltam féltem hogy fáj.. már attól félek így marad örökre, így gyógyult be.. Most már hiába "nyitogatom" nem fog kinyílni?

2012. szept. 15. 22:56
 1/1 kyrk válasza:
Érdemes lenne megmutatni a fogorvosnak, hogy mit mond rá. Többen azt írták itt, hogy gyakorolni kell a szájnyitást. Nekem is kihúzták a bölcsességfogam és néha direkt nyitogatom a számat. Próbálom egyre nagyobbra nyitni.
2012. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!