Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek allando vagy...

Szerintetek allando vagy ejszakai fogszabalyzo?

Figyelt kérdés
Na szoval felul a 3masaim kialnak kicsit es a 2eim be de nem veszes eddig vhogy nem is zavart..de most vhogy ravettem magam h szabalyos fogsort akarok:) allando nemtudom h alna milyen stb...tapasztalatok?elore is koszonom minden kedves valaszolonak 15/L

2012. szept. 18. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem praktikusabb lenne az állandó fogszabályzó, mivel gyorsabb, hatásosabb eredményt lehet elérni vele. Remélem segítettem! :)
2012. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom aranyos vagy h valaszoltal:)
2012. szept. 19. 18:19
 3/4 anonim válasza:
Én is nemrég döntöttem el, hogy egyenes fogakat szeretnék, és rakattam fel állandót. Szerintem az gyorsabb és eredményesebb, az éjszakai úgy hallottam nem mindig használ. Mondjuk nekem a fogorvos is az állandót javasolta, mert nemsokára 18 leszek, és akkor már drágább, úgyhogy nem érünk rá. :) Szerintem csináltass, megéri hordani másfél évig, ha utána egy életen át szép, egyenes fogaid lesznek. :)
2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csokoládéstekerge válasza:
nekem volt mindkettő és az éjszakai fogszabályzót nagyon utáltam. egyszerűen nem volt kényelmes és volt, hogy elfelejtettem és persze nem is olyan gyors, mint az állandó. az állandót gyorsan megszoktam, mindig rajtam volt, szóval nem kellett különösebben törődnöm vele és gyorsabb is :)
2012. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!