Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas lehet a fogam?

Lyukas lehet a fogam?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóm van,télen végén szedik le,voltam fogorvosnál tegnap és azt mondta 3-4 fogamat tömetni kell..De nem ez a kérdés,ma amikor fagyit ettem hirtelen elkezdett szúró érzéssel fájni az alsó első 4 fogam,és ma amikor ettem rágcsáltam a kaját,akkor még 2 megfájdult,egyszer de ennyi volt..Félek hogy több fogamat is tömetni kell,ami szerintem elég drága....Olyanra gondoltunk hogy fogszínű tömésem lesz.Tehát mennyi lehet egy fogszínű tömés ára kb.?És a többi is lehet lyukas? :S Nem vagyok egy fogmosós típus csak este szoktam fogat mosni.
2012. szept. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
SZTK-ra nem gondoltál még? Én így csináltattam meg, fehér ("fogszínű") tömést kaptam, így ugye ingyenes. Magándokinál, olyan 7-10 ezer/tömés, legalábbis Vácon. Azt nem tudom máshol milyenek az árak.
2012. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

SZTK?Az az orvos amelyik ingyen csinálja vagy?Hát oda biztos nem mert szüleimnek egyszer csinált tömést és 2-3 nap alatt lesett..Többször történt ez.

Magándokinál biztosabb mert ő rendes,ismerik egymást a szüleim,rég óta kb. 6 éve biztos hozzá járunk.Adna kedvezményt is.Mert apám is szokott nekik adni,ha nálunk vásárolnak valamit.

2012. szept. 22. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen boltotok van? :D

Ők vásárolnak nálatok, fizetnek x összeget, te meg töméskor visszaviszel neki x*2-t :D Jó üzlet.

2012. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám milyen bolt,hát ha valaki felismer.. :D Amúgy nem élelmiszerbolt meg ilyenek,és ruha sem.
2012. szept. 22. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan különleges bolt hogy az egész országban csak 1 van? :D
2012. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fogszabályzós vagyok és volt fogtömésem,mióta fent van a készülék.El kell menni a fogdokihoz és kivizsgál,hogy milyen kezelésre van szükség,nem szabad ilyesmivel megvárni a fogszabályzó levételt.Sokmindent meg lehet csinálni úgy,hogy fent van a szabályzó,ha pedig valamihez nem lehet hozzáférni,akkor ki kell szedetni az íveket a fogszabályzó orvossal amíg tömnek.És nem ártana többet fogat mosni(2-3x naponta).
2012. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!