Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 gyökérkezelés után borzasztó...

2 gyökérkezelés után borzasztó fájdalom ez természetes?

Figyelt kérdés
Multhét szombaton voltam az elsö kezelésen. Miután elmult az érzéstelenitő hatása néha-néha fájt a fogam de még az eliselhetö volt. A mai nap folyamán kellett visszamennem és amióta elmúlt az érzéstelenítő borzasztóan fáj a fogam. Betömni nemtömte be csak egy vattát tett bele.Fájdalomcsillapítot vettem be (Cataflam) de azse hatott. Lehetséges ilyenkor a fájdalom?

2012. szept. 26. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy hány gyökeret tisztított ki. Mert ha még van hátra akkro igen természetes, de ha már nincs akkro feltétlenül említsd meg, hogy fáj, mert akkor az azt jelenti, hogy nem szedte ki rendesen. Mikor kell visszamenned?
2012. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
holnap fél 5 re hivott vissza nemmondott semmit.:S
2012. szept. 26. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A cataflam nekem se jó.Algo flex forte ami kicsit jobban hatott nekem fogfájáskor vény nélküli,vagy régebben algopirin de azt már csak vényre lehet kapni.
2012. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lesz egy húzós éjszakád.Fájdalomcsillapító és ha reggel is elviselhetetlen a fájdalom próbáld meg telefonon korábbi időpontra kérni magad.
2012. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Pedig a Cataflam nagyon erős fájdalomcsillapító, még erősebb mint az Algopyrin vagy hasonlók. Ha holnap mész vissza akkor az jó. Feltétlenül mondd, hogy fáj és kérdezz rá, hogy hány gyökeret takarított ki, illetve, hogy mikor tömi véglegesen.
2012. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!