Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog probléma? Mit tehetnék?

Fog probléma? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Jobb alsó 6-ról van szó. Kb 7 éve tömés volt benne, aztán kb 4 hete ettem a kiflit és reccs. letört a sarka

elmentem fogdokihoz, kiszedte a réi tömést, és betömte fehérrel meg felépítette a letört sarkot. az vele a bajom, hogy még mindíg érzékeny harapásra, meg néha akkor is ha oda nyomom a belső oldalához a nyelvem.

félek h ez már repülni fog ha visszameek. szerintetek várjak még, hátha elmúlik, vagy menjek vissza egy másik fogdokihoz(sztem az előző elb*szhatta)



2012. szept. 26. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha meg lehet menteni, akkor ne húzasd ki. Nem ártana egy röntgen, hogy minden rendben van-e vele.

S húzás helyett gyökérkezeltesd.

2012. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gyökérkezelni nem tudom érdemes lenne e, mert 1 éven belül úgyis megy rá szabályzó. ha meg utána is lesz vele baj, mármint miután felrakták a készüléket, nem fognak vele tudni csinálni semmit.
2012. szept. 26. 21:11
 3/5 A kérdező kommentje:
*tudni vele. bocsi
2012. szept. 26. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha normális munkát végez a doki, akkor utána már nem szabadna gondnak lenni vele.

Beszéld meg vele, hogy ő mit ajánlana ilyen esetben (fogszabályzó)

2012. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem hiányzó alsó hatosokkal fogszabályoznak jelenleg,tehát csak az ötösökig van fent szabályzó.(A hiány implantámumokkal lett pótolva közben).A problémás fogat mindenképp kezeltetni kell,mert problémás fogra nem lehet szabályzót tenni.
2012. szept. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!